loading

Hizmetlerimiz

_
Microblading uygulamamız sayesinde seyrek kaş problemleriniz ortadan kalkıyor… Phibrows uzmanımızın eşliğinde seyrek, dökülmüş, boşluk olan yada dolgunluk istediğiniz kaşlarınıza doğal görünüm hedeflenerek istediğiniz kaş görüntüsü sağlanmış olur. Bu uygulamamız, dövmeden farklı olarak kaş bölgesinin içini boyamak yerine özel microblading kalemi ile tek tek kıl çizgileri atılarak gerçek kaş görünümü verir. Kullandığımız ürünler kesinlikle titanyum ve alerjene neden olan maddeler içermez insan vücudu ile uyumlu boyalardır. Uygulamamız yaklaşık 1,5 – 2 saat aralığında sürmektedir.
Kaş vitamini uygulamamız da yine kaş uzmanımızın eşliğinde yapılmaktadır. Çeşitli nedenlerden dolayı dökülmüş, seyrek ve uzamayan kaşlarınıza kesin çözümü size sunuyoruz. İşlemi yaparken uyguladığımız serum kore menşelidir ve kaşınızın kıl köklerini besleyen, uzamasını sağlayan bir vitamindir. İşlem yaklaşık 40 dakika sürmektedir, 4 ile 6 seans aralığında uygulamamız tamamlanmaktadır.
Kalıcı makyaj dediğimiz uygulama çok kapsamlıdır… Dudak renklendirme(gençleştirme), kaş kontür, eyeliner, dipliner ve saç similasyonu olarak listeleyebiliriz. Kalıcı makyaj uygulamamızı da yine phibrows kalıcı makyaj uzmanımız yapmaktadır. Pigmentini kaybetmiş, şekli bozulmuş yada renksiz bir dudak için, bakışlarınızı kuvvetlendirip göz kapağınızın eyeliner bölgesi veya göz altı dipliner bölgesi için, kaşınızdaki boşlukları kontür veya pudralama (far) tekniği ile doldurmak ve ifadenizi güçlendirmek için, saçlarınızda boşluklar oluşmuş veya seyrek görünüyorsa dolgun gözükmesini sağlamak için kalıcı makyaj işlemimiz sizin için en ideal yöntemdir.
Kalıcı Fondöten uygulamamızın bu ismi almasının nedeni sizi fondötenden kurtarıp, cildinize pürüzsüzlük sağlayıp, lekelerinizi kapatarak, yüzünüze parlaklık ve canlılık kazandırdığı için halk dilinde bu ismi almıştır. Kullanandığımız ürün Türkiye’de İlk olup, içinde boya maddesi (titanyum dioksit) içermeyen %100 doğal serumlardan oluşan, cildin renk tonunu eşitleyen, tek seansta bile %60 farklılık gösteren bir ürün ile çalışıyoruz. Kimyasal ve ağır metal içermez, kore menşeli, pbs onaylıdır. Ayrıca gözaltına da uygulanan özellikle gözaltı yorgunluğu ve morluklarının kapanmasını sağlayan muhteşem bir uygulamadır. Seanslarımız en az 3 seanstan en fazla 6 seanstır. Seans aralığı 10-15 gün arasında değişmektedir.
İpek kirpik uygulamamız sayesinde kirpikleriniz daha dolgun ve gösterişli bir görünüme sahip olur. Kullandığımız malzemeler saf ve gerçek ipek kirpiklerdir. Profesyonel uzmanlarımızın ve kullandığımız kaliteli malzemeler sayesinde kesinlikle gözünüze veya kirpiğinize hiçbir zararı olmaz. İşlem yapılan kirpik yapısına ve istenilen kirpik yoğunluğuna göre yaklaşık 2- 2,5 saat arasında değişmektedir.
Kirpik Lifting (perma) sayesinde kendi kirpikleriniz kalkık, kıvrık, ve rimelli bir görüntüye sahip olur. Bu uygulama kendi kirpiğinize yapılır. İşlem yaklaşık 1 saat sürer. Kendi kirpiğinize hiçbir zararı yoktur aksine içeriğinde bulunan kürler sayesinde kirpiklerinizi güçlendirir, bakım yapar ve uzamayan kısa kalmış kirpiklerinizin de uzamasın sağlar. Kullandığımız ürün kore menşelidir ve kesinlikle göze zarar veren bir madde içermez. Bu uygulamamızı profesyonel kirpik uzmanımız yapmaktadır.
Günümüzde oldukça popüler bir uygulama olan protez tırnak işlemi bir çok tırnak problemi için en ideal çözüm yoludur. Bu işlemi merkezimizde profesyonel tırnak uzmanlarımız yapmaktadır. Merkezimizde üç tane protez tırnak sistemi kullanılmaktadır. Bunlar; Jel, akrilik ve kalıcı oje uzatma sistemidir. Bu uygulamamız tırnak tedavilerinde de kullanılmaktadır. Kullandığımız malzemeler birinci sınıf A kalite malzemelerdir ve dayanıklıdır. Kendi tırnağınıza zararı yoktur aksine fayda sağlayıp uzamayan veya mantar olmuş tırnağınızı düzene sokar ve sağlıklı bir şekilde uzamasını sağlar.
Şuan ki çağımızda özellikle çalışan, vakti olmayan bayanlarımız için zaman kazandıran ve tam 4 hafta boyunca kullanabilecekleri bir uygulamadır. Ayrıca kendi tırnaklarınızın da düzenli bir şekilde kırılmadan uzamasını sağlar. Kalıcı oje işlemini profesyonel protez tırnak uzmanımız yapmaktadır. Sınırsız renk seçeneği ile istediğiniz renk ve dizayn merkezimizde uygulanmaktadır.
Merkezimizde tırnakla alakalı birçok işlem bulunmaktadır ve bunlardan en temel olanı manikür ve pedikürdür. Tırnak uzmanımız tarafından yapılmaktadır. Her daim bakımlı, pürüzsüz bir el ve ayak için en fazla üç haftada bir bakıma gelinmelidir. Uzmanlarımız el ve ayak sağlığı konusunda akademisyen olarak profesyonel bir şekilde çalışmaktadır.
Cildimize ne kadar özen gösterirsek o kadar geç yaşlanır ve zaman karşı dayanıklı olur… Merkezimizde uygulanan ürünler A sınıfı kalitede olup kesin çözüm odaklı çalışılmaktadır. Cilt bakımı uygulamalarımızı profesyonel cilt bakımı uzmanımız, sizin cilt sorunuza göre doğru bakım ve ürünlerle çalışarak %100 müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.